e-arsakeio


Books' archway


ep en


harvard




Ημερολόγιο Εκδηλώσεων ΦΕ

June 2024
Last month   Next month
S M T W T F S
week 22 1
week 23 2 3 4 5 6 7 8
week 24 9 10 11 12 13 14 15
week 25 16 17 18 19 20 21 22
week 26 23 24 25 26 27 28 29
week 27 30
Ενδεικτικά αναφέρουμε ονόματα μαθητών μας που κατέλαβαν πρώτες θέσεις σε σχολές υψηλής ζήτησης:

Πανελλήνιες 2016
Κυριάκος Μπίρμπας 1ος Ιατρικής Πάτρας (19.773 μόρια: 1ος των πρώτων)
Παναγιώτα Διαμαντοπούλου 17η Ιατρικής Αθήνας (19.493)
Ιωάννα-Μαρία Μαρούδα 9η Ιατρικής Πάτρας (19.308)

Ασπασία Αναστασίου  2η Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (19.581)
Μιχαήλ Θεοδώρου  3ος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (19.534)
Μιλτιάδης Στούρας 22ος  Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (19.307)
Στέλιος Δημουλιάς  4ος  Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ (19.305)
Γεώργιος Πουλάκης  16ος  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (19.200)
Ηλίας Γεωργακόπουλος  17ος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (19.155)

Κλέαρχος-Νικόλαος Λαζανάς 8ος  Νομικής Αθήνας (19.395)

Αθανασία Δάρα 6η  Ιατρικό ΣΣΑΣ (19.230)
Γεώργιος Νικολόπουλος  16ος  Ιατρικό ΣΣΑΣ (19.088)

Ανάργυρος Γιαβρής  2ος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Αθήνας (19.215)

Αλέξανδρος Χατζηγιάννης  4ος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Αθήνας (19.142)
Ιωάννης-Μάριος Γκιώκας  8ος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Αθήνας (19.032)

Ευγενία Κανάτα  9η  Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Αθήνας

Λυδία Ζιάκα  9η  Κτηνιατρικής ΑΠΘ

Σοφία Θάνου  9η  Φιλολογίας Αθήνας

Αναστασία Παπαδογιάννη  4η  Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας

Μίνως-Δημήτριος  Αναστασιάδης  7ος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ
Κωνσταντίνος Φάκος  9ος  Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Εμμανουήλ Μυλωνάς  6ος  Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης

Βασίλειος Παπαποστόλου  5ος  Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης

Ιωάννα Γώγου  1η  Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής Πάτρας

Κωνσταντίνος Σολωμός  4ος  Χημείας Πάτρας

Θεόδωρος Τάσσης  1ος   Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πειραιά

Ειρήνη Γιαννοπούλου  1η  Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

Ιφιγένεια Κοσμά  1η  Μηχανικών Μεταλλείων & Μεταλλουργών Αθήνας

Μαρία-Ελένη Μάλλιου  1η  Θεατρικών Σπουδών Αθήνας